Kgg / Klasör Gizle Göster

Klasör Gizle - Göster Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 201 KB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Yrd. Doç. Dr. Erkan YEŞİLTAŞ
Kgg Klasör Gizle Göster programını kişisel dosyalarınızı gizlemek ve göstermek için oluşturulmuş bir programdır. Bunun yanında Windows kullanıcılarının sıklıkla karşılaştıkları usb virüslerinden dolayı gizlenen klasörleri göstermek için de kullanabilirsin

Kgg Klasör Gizle Göster programını kişisel dosyalarınızı gizlemek ve göstermek için oluşturulmuş bir programdır. Bunun yanında Windows kullanıcılarının sıklıkla karşılaştıkları usb virüslerinden dolayı gizlenen klasörleri göstermek için de kullanabilirsiniz.

Bu programı kullanmak oldukça kolaydır. Programda sürücü veya klasörü seç tuşuna basmanız ve flash diskini seçmeniz gerekiyor. Daha sonra flash diskinizde bulunan gizli ve görünür olan bütün klasörler ekrana gelecektir. Gizli olan klasörleri görünür yapmak için istediğiniz klasörü tıklayıp Klasörü Görünür Yap butonunu tıklamanız yeterlidir. Yada aynı şekilde görünür klasörü gizli klasör yapmak için Klasörü Gizle butonuna basmanız yeterlidir. Bunun yanında daha önceden gizlemiş olduğunuz klasörün içine bakmak istiyorsanız istenilen klasörü seçip Klasörü Aç butonunu tıklamanız gerekir. Ayrıca isterseniz klasörlerinizi silebilirsiniz.

Kgg / Klasör Gizle Göster indir